Koho nic nezajímá, ten nežije.
per
VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH !

Duben 2012

Zahrádka se probouzí

24. dubna 2012 v 20:45
Konečně! Už jsem si myslela, že mi nic nepokvete. Mám ji sice trochu zanedbanou, ale ty pampelišky tak nádherně ladily s narciskami, že jsem to musela zvěčnit.
Nešlo odolat!

24. dubna 2012 v 20:27
V místní Lidovce měli tyto nádherně romanticky kytičkové hrníčky, že jsem je prostě MUSELA mít:-)))!!!Ohlédnutí za Velikonocemi

24. dubna 2012 v 20:20
Tak jsem se konečně dostala k počítači, abych sem vložila pár foteček a podělila se s Vámi o své radůstky. V galerii Výstavy jsou vložené fotky z Mezinárodní výstavy patchworku v Praze. Není tam zdaleka všechno, fotila jsem jen co se mi líbilo, třeba "moderny" jsou tam jen dvě.
Pak se pochlubím nádhernými pracemi své kolegyňky Dáši, která plete úžasné věci z papíru a maluje moc pěkné kraslice, s kterými letos vyhrála 1. cenu v místní soutěži.No a také se chci pochlubit vlastním "peřím". Perníková vajíčka pro hodovníky, jidášky, mazance a beránek.
Veselé Velikonoce!!!

8. dubna 2012 v 21:38
...Vám všem přeji!!! Nestíhám, takže další fotky vložím až po svátkách. Tak si je užijte a mějte se jarně!!!!
Věra


Mám skluz!!!

6. dubna 2012 v 21:02
Uf! Ahoj lidi, dlouho jsem tu nebyla a mám toho MOC! Tak předně se musím pochlubit, že jsem byla s maminkou na mezinárodní výstavě PW v Praze (až zpracuji fotky, najdete je v galerii-výstavy), kde jsem se setkala se svou kamarádkou přes internet :-) Martinkou (hoksela.ic.cz). Předaly jsme si dárečky, já jsem dostala dobrý čaj a naprosto úžasnou pipinku:


V únoru měla Maruška narozky a Péťa moje sestřička jí upekla dort s Hello KittyTaké jsem si udělala radost knížkou o PW a romantickým hrnečkemNavýstavě jsem měla štěstí na speciál Švadlenky-Rychlé postupy, které jsou naprosto úžasné, protože umožní šít PW i nemehlům, jako já


...a teď namlsám fotkami z výstavy, zbytek dodám do galerieVšude bylo psáno: nesahat, nefotit, jen Danuška Březinová nezklamala. U jejího závěsu bylo napsáno:Sáhněte si, rozepněte a nechte se překvapit. Tak jsme poslechly a kochaly se.