Koho nic nezajímá, ten nežije.
per
VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH !

Duben 2011

Svátky jara

23. dubna 2011 v 14:26
Krásně svítilo sluníčko, a tak jsem vyrazila s fotoaparátem na zahrádku, kde skoro všechno kvete a květiny si začínají být podobné. Rozkvetla mi též jedna krásná skalnička, o které, bohužel, nevím jak se jmenuje, tak kdybyste někdo věděl, napiště mi to, prosím . Také jsem pekla beránka a mazance a jidášky, jako vždy ne vše proběhlo podle pravidel, tak má beránek pochroumaný čumáček a mazance, či bochánky, jak jsme jim říkali, mi poklesly a rozpukaly. Moje babička říkávala, že se rozpraskaly tou dobrotou, a vždycky je měla hmmmmmm!!!!!!! Já takové neudělám .

Tak dobrou chuť a krásné Velikonoce přeji VŠEM!!!!!!!!!!!!!

To je ona, má krásná neznámá-znáte ji vy? Napište, prosím!

Brambořík sice nemám na zahradě, ale doma za oknem, jen jsem vám chtěla ukázat, jak mi krásně rozkvetl!

Velikonoce a narozeniny

20. dubna 2011 v 18:31
Na Smrtnou neděli jsem napekla perníčky a zdobila jsem je jen sporadicky, aby bylo co podat hodovnicím.

perníčkový mobil-pod perníčky se otáčí dřevěná holubička


Leničce ke 4. narozeninám jsem upekla jednoduchý dort z piškotu promazaný kakaovým krémem nastavovaným pudingem. Hlavně se líbila Hello Kitty na houpacím koníku, které si Lenička přála na dortu.

Výstavy

19. dubna 2011 v 19:34
V pondělí byl den památek a já s manželem jsme měli volno, tak jsme se vydali na výlet na Helfštýn. Nádherná zřícenina hradu, který byl ve své době značně rozlehlý, snad jen trochu menší než Spišský hrad. Helfštýn žije kovářským uměním, když se v něm sjedou kováři sdružení Hefajstos a vytvářejí svá umění, mnohdy abstraktní, ale i přesto zajímavá. Také zde byla výstava patchworku Prvního moravského patchworkového klubu, takže jsem se kochala a nafotila ty úžasné deky a ostatní sešívané výrobky. Také jsem nafotila skulptury kovářů, které jsou rozesety po celém hradě. Ne všechny, ale i tak jich je, myslím, dost. Proto navštivte Galerii - Výstavy a kochejte se se mnou !


Malá ochutnávka, a zbytek v Galerii: